در باره ما

میریم سمت تکنولوژی های روز که برای نیازهای روز طراحی شدن!

کارا

ما از سال 87 بصورت حرفه ای تولید نرم افزار می کنیم.3 سال پیش تصمیم گرفتیم کارا رو به ثبت برسونیم. میشه گفت شرکت ما سن زیادی نداره، اما تجربیات زیادی داره!
اعضای تیم ما برنامه نویس هایی هستن که همیشه دوست داشتن لنسر باشن، ما با این بچه ها کارا رو ساختیم. چون ما اجازه میدیم اعضای ما حضوری یا غیر حضوری و بصورت پروژه ای باهامون کار کنن و تا الان هم موفق بودیم.
بچه های کارا همیشه سعی کردن که مشتری از نتیجه کارشون راضی باشه و به جرات میتونیم بگیم که تو 90 درصد موارد موفق بودیم.
ما با مشتریان زیادی کار کردیم، با موضوعات و سلیقه های مختلف آشنا هستیم و این باعث شده که نیازهای اقشار مختلف کسب و کار در جامعه رو درک کنیم و بشناسیم.

تماس با ما

طراحی نرم افزارهای سفارشی

شاید برای شما هم پیش آمده که برای تسهیل یکی از فرآیندهای کاری خود به دنبال راهکار نرم افزاری مناسبی بوده‌اید اما نتوانسته‌اید نرم‌افزاری که پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد را پیدا کنید. در چنین مواقعی شما نیاز به ساخت نرم افزار سفارشی اختصاصی خود دارید.
ساخت نرم افزار سفارشی به معنای طراحی و تولید نرم افزار برای یک شرکت، سازمان و یا کاربر خاص، مطابق با نیازها و انتظارات اوست. این نرم افزارها دقیقا بر حسب نیازمندی‌ها طراحی و ساخته می‌شوند و با نرم افزارهای قدیمی و آماده‌ای که در بازار وجود دارد متفاوت و کارامدتر هستند.
ما در راستای پاسخگویی هرچه بهتر به نیاز مشتریان خود و رفع نیازهای نرم افزاری آن‌ها، ساخت نرم افزار سفارشی را در کنار سایر خدمات خود به مشتریان ارائه می‌دهیم.

همکاری با شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات

ما در زمینه ها مختلفی از حوزه نرم افزار فعالیت می کنیم و برای همین در مواردی نیاز به همکاری با شرکت های فعال در حوزه سخت افزاری، شبکه، مخابراتی و ... پیدا می کنیم.
در صورت علاقه مندی، رزومه خودتون رو برای ما ارسال کنین تا در اولین فرصت افتخار آشنایی پیدا کنیم.

شروع همکاری

همکاری با اشخاص

شرکت کارا آماده همکاری با برنامه نویسان، گرافیست ها، ایده پردازان و شتابدهنده ها می باشد.
ما در کارا می توانیم مشاور و یا مجری ایده های شما باشیم و در رسیدن به کسب و کار خودتان یاری تان کنیم و پس از آن پشتیبانی.
درصورت علاقه مندی رزومه خودتون رو برای ما ارسال کنید و یا با ما تماس بگیرید.

شروع همکاری

معرفی پروژه بازیافت کاغذ

اوایل مهر ماه 98 پروژه ساخت دستگاه بازیافت کاغذ رو کلید زدیم.
طبق روش کاریمون، با تیم هایی از بچه های مکانیک و الکترونیک و شیمی، به سرپرستی دکتر حمید سلیمان زاده شروع به کار کردیم.امید میره که تا 2 سال آینده به مرحله تجاری سازی برسیم.